WEDSTRIJD
27.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Eliz Maloney | Natalie Augustinova | 6-4, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
29.01.03, 21 Jaar
29.01.03, 21 Jaar
Eliz Maloney vs. Natalie Augustinova - onderlinge wedstrijden
27.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Eliz Maloney | Natalie Augustinova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Eliz Maloney form & Natalie Augustinova form
Eliz Maloney - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
13.03.23 Kwalif. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Natalie Augustinova - laatste wedstrijden
W25 Jablonec - Clay | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
25.07.22 Kwalif. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
17.09.21 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.21 1e ronde | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
23.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |