WEDSTRIJD
30.06.20 | 1e ronde | Elizabet Hamaliy | Mafalda Guedes | 6-4, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Mafalda Guedes | |
0-0 | ||
Elizabet Hamaliy | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Mafalda Guedes | |
0-0 | ||
Elizabet Hamaliy | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-2 | Mafalda Guedes | |
0-0, 0-30 | ||
Elizabet Hamaliy | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Mafalda Guedes | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elizabet Hamaliy | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Mafalda Guedes | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Elizabet Hamaliy | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], A-40, 40-40 | ||
2-0 | Mafalda Guedes | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-A | ||
Elizabet Hamaliy | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
3-1 | Mafalda Guedes | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 40-40 | ||
Elizabet Hamaliy | 4-1 | |
0-0, 30-0 | ||
5-1 | Mafalda Guedes | |
0-0, 0-30 | ||
Elizabet Hamaliy | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Ukraine
16.09.00, 23 Jaar
14694 $
16.09.00, 23 Jaar
14694 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
18.10.04, 19 Jaar
18.10.04, 19 Jaar
Elizabet Hamaliy vs. Mafalda Guedes - onderlinge wedstrijden
30.06.20 | 1e ronde | Elizabet Hamaliy | Mafalda Guedes | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Elizabet Hamaliy form & Mafalda Guedes form
Elizabet Hamaliy - laatste wedstrijden
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Analu Freitas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Mair | 4-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-71, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgina Hays | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Baylen Brown | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 3-6, 0-2, - Elizabet Hamaliy - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 7-63, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Alice Gubertini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Mafalda Guedes - laatste wedstrijden
W40 Porto - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 7-5, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Emma Lene | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Daria Snigur | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Carolina Azadinho | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leire De Ezcurra | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.07.20 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Berankova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |