WEDSTRIJD
15.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Elizabeth Danailova | Alisha Reayer | 6-2, 6-4 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Bulgaria
08.04.98, 25 Jaar
08.04.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
29.06.99, 24 Jaar
29.06.99, 24 Jaar
Elizabeth Danailova vs. Alisha Reayer - onderlinge wedstrijden
11.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Elizabeth Danailova | Alisha Reayer | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Norman | Hard |
15.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Elizabeth Danailova | Alisha Reayer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Elizabeth Danailova form & Alisha Reayer form
Elizabeth Danailova - laatste wedstrijden
W15 Campinas - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Katja Markus | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Giannini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordana Victoria Salcedo Franklin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Emiliia Kats | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Tabeth Tadoum | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Dyson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matylda Burylo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Andjela Lazarevic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Samardzic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Bulatova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Shannon Lam | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Macon - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Osuigwe | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Johanna Silva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.09.22 Kwalif. | vs. Luiza Fullana | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Alisha Reayer - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Jiho Shin | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Fortescue | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Ramirez Mesina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Candela Vazquez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Rosario - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Chiara Di Genova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Valentina Mutilba | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pozarenko | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
16.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Sarah Copley | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teodora Prisadnikova | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Mcminn | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabel Skoog | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 4-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tilde Stromquist | 6-2, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katriin Saar | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |