WEDSTRIJD
19.05.19 | Finale | Elizabeth Mandlik | Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-2 | W15 Barletta | Clay |
STATISTIEKEN
Elizabeth Mandlik | Oana Georgeta Simion | |
1e Service % | 25/43 (58%) | 36/53 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/25 (76%) | 13/36 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/18 (44%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/53 (62%) | 16/43 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elizabeth Mandlik | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elizabeth Mandlik | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elizabeth Mandlik | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elizabeth Mandlik | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elizabeth Mandlik | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elizabeth Mandlik | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elizabeth Mandlik | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elizabeth Mandlik vs. Oana Georgeta Simion - onderlinge wedstrijden
19.05.19 | Finale | Elizabeth Mandlik | Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Barletta | Clay |
Elizabeth Mandlik form & Oana Georgeta Simion form
Elizabeth Mandlik - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
02.12.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Diane Parry | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Ellie Douglas | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | Fernanda Contreras Gomez - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ann Li | 5-7, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Zhuoxuan Bai | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Lin Zhu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 Kwalif. | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 6-74, 6-1, 6-70 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 Kwalif. | vs. Na-Lae Han | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Oana Georgeta Simion - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |