WEDSTRIJD
28.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Ellen Allgurin | Helena Narmont | 2-6, 6-2, 10-8 | W15 Stockholm | I. hard |
STATISTIEKEN
Ellen Allgurin | Helena Narmont | |
1e Service % | 40/60 (67%) | 38/57 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/40 (45%) | 16/38 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/20 (40%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/57 (61%) | 34/60 (57%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/117 (52%) | 56/117 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ellen Allgurin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Helena Narmont | |
0-0 | ||
Ellen Allgurin | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Helena Narmont | |
0-0 | ||
Ellen Allgurin | 1-3 | |
2-3 | Helena Narmont | |
Ellen Allgurin | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Helena Narmont | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-6 |
2 | ||
Ellen Allgurin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ellen Allgurin | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ellen Allgurin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Helena Narmont | |
0-0 | ||
Ellen Allgurin | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Helena Narmont | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Ellen Allgurin | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 4-1, 4-2, 6-4, 8-5, 9-7, 9-8 | ||
10-8 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Estonia
21.01.01, 23 Jaar
21.01.01, 23 Jaar
Ellen Allgurin vs. Helena Narmont - onderlinge wedstrijden
28.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Ellen Allgurin | Helena Narmont | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Stockholm | I. hard |
Ellen Allgurin form & Helena Narmont form
Ellen Allgurin - laatste wedstrijden
W25 Sunderland - I. hard | ||||
24.02.20 Kwalif. | vs. Lou Adler | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Januskova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 Kwalif. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-1, 6-73, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.19 2e ronde | vs. Corina Mader | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Anastasia Vdovenco | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Chiara Catini | 6-73, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Olivia Malm | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Julita Saner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Navi Mumbai - Hard | ||||
18.12.17 Kwalif. | vs. Olga Doroshina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sai Chamarthi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
11.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.17 Kwalif. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Solapur - Hard | ||||
05.12.17 1e ronde | vs. Ana Veselinovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
30.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
12.10.17 2e ronde | vs. Abigail Tere-Apisah | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.17 1e ronde | vs. Anne-Marie Medcalf | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
03.10.17 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth James | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Jovanovic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
24.07.17 Kwalif. | vs. Arantxa Rus | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Monova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
19.07.17 1e ronde | vs. Akiko Omae | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Helena Narmont - laatste wedstrijden
W25 Parnu - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 0-1, - Helena Narmont - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 0-6, 0-3, - Helena Narmont - scratch | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 7-5, 1-10 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pozarenko | 6-73, 7-5, 12-10 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Novikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mccartney Kessler | 0-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Novak | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.22 1e ronde | vs. Koharu Niimi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.05.22 Kwartfinale | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Elina Zakharova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.22 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Elizabeth Coleman | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
05.10.21 Kwalif. | vs. Kimmi Hance | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 Kwalif. | vs. Kristina Novak | 1-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.09.21 1e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tatum Evans | 7-5, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |