WEDSTRIJD
09.10.17 | 1e ronde | Ellen Perez | Tina Nadine Smith | 6-3, 6-0 | Cairns | Hard |
STATISTIEKEN
Ellen Perez | Tina Nadine Smith | |
1e Service % | 29/49 (59%) | 29/41 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/29 (86%) | 17/29 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/20 (45%) | 3/12 (25%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/41 (51%) | 15/49 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/90 (61%) | 35/90 (39%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ellen Perez vs. Tina Nadine Smith - onderlinge wedstrijden
09.10.17 | 1e ronde | Ellen Perez | Tina Nadine Smith | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Cairns | Hard |
Ellen Perez form & Tina Nadine Smith form
Ellen Perez - laatste wedstrijden
Zhengzhou - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Allie Kiick | 1-4, - Ellen Perez - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
19.05.23 Halve finale | vs. Maddison Inglis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.23 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 0-0, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Hule | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Lewis | 6-2, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde | vs. Madison Keys | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 Kwalif. | vs. Anna Kalinskaya | 4-1, Anna Kalinskaya - scratch | wedstrijd detail |
Tina Nadine Smith - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Emerson Jones | 7-65, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Monique Barry | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Bianca Compuesto | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jelena Cvijanovic | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
17.03.24 Finale | vs. Maddison Inglis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lizette Cabrera | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Zoe Hives | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Emerson Jones | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyu Guo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail |