WEDSTRIJD
24.08.20 | 1e ronde | Elizabeth Halbauer | Charlotte Klasen | 6-1, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Charlotte Klasen | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Elizabeth Halbauer | 0-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-1 | Charlotte Klasen | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Elizabeth Halbauer | 2-1 | |
0-0, 15-15 | ||
3-1 | Charlotte Klasen | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Elizabeth Halbauer | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-1 | Charlotte Klasen | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Elizabeth Halbauer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Charlotte Klasen | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Elizabeth Halbauer | 0-2 | |
0-0, 30-0, 40-30, A-40 | ||
1-2 | Charlotte Klasen | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Elizabeth Halbauer | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Charlotte Klasen | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Elizabeth Halbauer | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Charlotte Klasen | |
Elizabeth Halbauer | 4-4 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40 | ||
5-4 | Charlotte Klasen | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elizabeth Halbauer vs. Charlotte Klasen - onderlinge wedstrijden
24.08.20 | 1e ronde | Elizabeth Halbauer | Charlotte Klasen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Elizabeth Halbauer form & Charlotte Klasen form
Elizabeth Halbauer - laatste wedstrijden
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Julia Grabher | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.22 1e ronde | vs. Barbora Michalkova | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-73, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Malene Helgo | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
21.05.22 Halve finale | vs. Kayla Day | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.22 Kwartfinale | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Eleonore Tchakarova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
15.05.22 Finale | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.22 Halve finale | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.05.22 Kwartfinale | vs. Sophie Chang | 7-5, Sophie Chang - scratch | wedstrijd detail | |
12.05.22 2e ronde | vs. Caroline Lampl | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.05.22 1e ronde | vs. Akvile Parazinskaite | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 0-2, - Elizabeth Halbauer - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.04.22 Kwalif. | vs. Katrina Scott | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 7-66, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
02.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Bibiane Schoofs | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Charlotte Klasen - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Noemi Hemmerich | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Andreea Ghitescu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Andreea Rosca | 7-67, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 7-5, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Julia Victoria Rennert | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
07.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Baran | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sunderland - I. hard | ||||
08.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow - I. hard | ||||
04.02.16 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.16 1e ronde | vs. Yukun Zhang | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Hurst | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.16 Kwalif. | vs. Savannah Sills | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |