WEDSTRIJD
07.05.19 | Kwalif. | Elpida Malamou | Kristin Yordanova | 6-3, 6-2 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Greece
30.03.95, 29 Jaar
30.03.95, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
17.05.01, 22 Jaar
17.05.01, 22 Jaar
Elpida Malamou vs. Kristin Yordanova - onderlinge wedstrijden
07.05.19 | Kwalif. | Elpida Malamou | Kristin Yordanova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Elpida Malamou form & Kristin Yordanova form
Elpida Malamou - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Anfisa Danilchenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Afroditi Tzanopoulou | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Eline Audenaert | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Kristin Yordanova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.04.19 Kwalif. | vs. Linda Cagnazzo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ustinoff | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.04.19 Kwalif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Maria Ines Fonte | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
04.03.19 Kwalif. | vs. Minami Akiyama | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
25.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Tanasescu | 7-66, 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
22.11.18 2e ronde | vs. Natalia Orlova | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.11.18 1e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.18 Kwalif. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Jansen Figueras | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Athens - Hard | ||||
30.09.13 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mytilini - Hard | ||||
09.09.13 1e ronde | vs. Mandy Wagemaker | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kalamata - Hard | ||||
01.10.12 1e ronde | vs. Laura Deigman | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Kristin Yordanova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kallistrou | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | Elena Gemovic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Elpida Malamou | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sozopol - Hard | ||||
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lyuboslava Peruhova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Varna - Clay | ||||
09.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - Clay | ||||
03.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sandra Samir | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - Clay | ||||
04.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Satsuki Takamura | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - Clay | ||||
05.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
18.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Weiss | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
01.06.16 1e ronde | vs. Kateryna Sliusar | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
25.05.16 1e ronde | vs. Nermeen Shawky | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
27.04.16 1e ronde | vs. Fiona Codino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Emelie Luisa Schwarte | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sozopol - Hard | ||||
28.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Vania Ivanova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Varna - Clay | ||||
21.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dobrich - Clay | ||||
14.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Yordanova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |