WEDSTRIJD
07.09.20 | Kwalif. | Elsa Jacquemot | Anna Kubareva | 6-1, 6-4 | W60+H Saint | Clay |
STATISTIEKEN
Elsa Jacquemot | Anna Kubareva | |
1e Service % | 38/62 (61%) | 44/70 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/38 (79%) | 28/44 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/24 (29%) | 4/26 (15%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/70 (54%) | 25/62 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/132 (57%) | 57/132 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elsa Jacquemot | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Kubareva | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elsa Jacquemot | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Anna Kubareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elsa Jacquemot | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elsa Jacquemot | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anna Kubareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elsa Jacquemot | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elsa Jacquemot | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elsa Jacquemot | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Anna Kubareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elsa Jacquemot | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elsa Jacquemot | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elsa Jacquemot vs. Anna Kubareva - onderlinge wedstrijden
07.09.20 | Kwalif. | Elsa Jacquemot | Anna Kubareva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W60+H Saint | Clay |
Elsa Jacquemot form & Anna Kubareva form
Elsa Jacquemot - laatste wedstrijden
Rouen - Clay | ||||
15.04.24 1e ronde | vs. Magda Linette | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Olga Danilovic | 6-70, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Harriet Dart | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Simona Waltert | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 4-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Kathinka Von Deichmann | Kathinka Von Deichmann - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Riera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Solana Sierra | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
17.12.23 Finale | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Erika Andreeva | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Anastasija Sevastova | 7-64, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
03.11.23 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 7-64, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail |
Anna Kubareva - laatste wedstrijden
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
18.05.23 3e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
11.05.23 3e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - scratch | wedstrijd detail |