WEDSTRIJD
30.01.19 | 1e ronde | Elvina Kalieva | Audrey Ann Blakely | 6-2, 6-1 | W15 Manacor | Clay |
STATISTIEKEN
Elvina Kalieva | Audrey Ann Blakely | |
1e Service % | 19/40 (48%) | 30/53 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/19 (74%) | 15/30 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/21 (67%) | 9/23 (39%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/53 (55%) | 12/40 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elvina Kalieva | 0-0 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Audrey Ann Blakely | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elvina Kalieva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Audrey Ann Blakely | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elvina Kalieva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Audrey Ann Blakely | |
0-0 | ||
5-2 | Audrey Ann Blakely | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Elvina Kalieva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Audrey Ann Blakely | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elvina Kalieva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Audrey Ann Blakely | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elvina Kalieva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Audrey Ann Blakely | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elvina Kalieva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
14.12.94, 29 Jaar
14.12.94, 29 Jaar
Elvina Kalieva vs. Audrey Ann Blakely - onderlinge wedstrijden
30.01.19 | 1e ronde | Elvina Kalieva | Audrey Ann Blakely | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Clay |
Elvina Kalieva form & Audrey Ann Blakely form
Elvina Kalieva - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Maya Joint | 6-2, 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Sofia Costoulas | 6-76, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 3e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Robin Montgomery | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Allie Kiick | 6-2, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Maria Mateas | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Megan Mccray | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Hanna Chang | 7-65, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Hannah Viller Moller | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.09.23 2e ronde | vs. Taylor Townsend | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Demi Schuurs | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Guarachi | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katrina Scott | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail |
Audrey Ann Blakely - laatste wedstrijden
W25 Evansville - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andie K. Daniell | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Orlando - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Borovinskaya | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wesley - Clay | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Steffi Carruthers | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bethany - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Leduc | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Alice Gillan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Kylie Collins | 7-65, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Williamsburg - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Nina Stadler | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Palm - Clay | ||||
02.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.03.19 Kwalif. | vs. Melisa Morales | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Arcadia - Hard | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxi Duncan | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Clay | ||||
30.01.19 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.01.19 Kwalif. | vs. Akilah James | 6-77, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gemma Lairon Navarro | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Clay | ||||
22.01.19 Kwalif. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Gancev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Angie Carolina Yepes Medina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cucuta - Clay | ||||
08.11.18 Kwartfinale | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.18 2e ronde | vs. Aimee Tarun | 6-4, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.11.18 1e ronde | vs. Paula Puentes Jimenez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Hard | ||||
31.10.18 2e ronde | vs. Rushri Wijesundera | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.18 1e ronde | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.10.18 Kwalif. | vs. Zoe Hitt | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Regalado Macias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ross | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
16.09.18 Kwalif. | vs. Nadezda Gorbachkova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Delfina Glorioso | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Evansville - Hard | ||||
24.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lilian Poling | 7-64, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bethany Beach - Clay | ||||
05.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |