WEDSTRIJD
25.09.17 | 1e ronde van de kwal. | Elvina Kalieva | Michelle Schmitz | 6-2, 6-0 | Charleston | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
10.01.98, 26 Jaar
10.01.98, 26 Jaar
Elvina Kalieva vs. Michelle Schmitz - onderlinge wedstrijden
25.09.17 | 1e ronde van de kwal. | Elvina Kalieva | Michelle Schmitz | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Charleston | Clay |
Elvina Kalieva form & Michelle Schmitz form
Elvina Kalieva - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Maya Joint | 6-2, 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Sofia Costoulas | 6-76, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 3e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Robin Montgomery | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Allie Kiick | 6-2, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Maria Mateas | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Megan Mccray | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Hanna Chang | 7-65, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Hannah Viller Moller | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.09.23 2e ronde | vs. Taylor Townsend | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Demi Schuurs | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Guarachi | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katrina Scott | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail |
Michelle Schmitz - laatste wedstrijden
Torun - Clay | ||||
25.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Lapustina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Alexandra Placzek | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florence - Hard | ||||
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Filippa Ericson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sumter - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lindsay Lee-Waters | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hilton Head - Clay | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Sewing | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
27.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Chernetsova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Vlkovska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
24.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.15 1e ronde van de kwal. | vs. Livia Kraus | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kaarst - Carpet | ||||
19.01.15 1e ronde van de kwal. | vs. Cora-Lynn Von Dungern | 6-3, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.01.15 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Korzeniak | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |