WEDSTRIJD
27.08.20 | 1e ronde | Elvina Kalieva | Nastja Kolar | 6-3, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elvina Kalieva | 0-0 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
0-1 | Nastja Kolar | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 40-40 | ||
Elvina Kalieva | 1-1 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Elvina Kalieva | 2-2 | |
0-0, 15-15, 40-15, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Elvina Kalieva | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Nastja Kolar | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-40 | ||
Elvina Kalieva | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-30, 40-A[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40 | ||
Elvina Kalieva | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Nastja Kolar | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elvina Kalieva | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Nastja Kolar | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Elvina Kalieva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-2 | Nastja Kolar | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elvina Kalieva | 5-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elvina Kalieva vs. Nastja Kolar - onderlinge wedstrijden
27.08.20 | 1e ronde | Elvina Kalieva | Nastja Kolar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Elvina Kalieva form & Nastja Kolar form
Elvina Kalieva - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Maya Joint | 6-2, 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Sofia Costoulas | 6-76, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 3e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Robin Montgomery | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Allie Kiick | 6-2, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Maria Mateas | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Megan Mccray | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Hanna Chang | 7-65, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Hannah Viller Moller | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.09.23 2e ronde | vs. Taylor Townsend | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Demi Schuurs | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Guarachi | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katrina Scott | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail |
Nastja Kolar - laatste wedstrijden
W25 Sibenik - Clay | ||||
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Liv Sumak | - Nastja Kolar - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lana Stanisic | - Nastja Kolar - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Yoana Radulova | 0-6, - Nastja Kolar - scratch | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
04.09.22 Halve finale | vs. Alina Granwehr | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-4, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
17.10.21 Finale | vs. Martha Matoula | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.21 Halve finale | vs. Julia Terziyska | 5-0, Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.21 Kwartfinale | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
19.09.21 Finale | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.21 Halve finale | vs. Dia Evtimova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.21 Kwartfinale | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Helene Pellicano | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-1, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Makoric | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail |