WEDSTRIJD
23.10.19 | 1e ronde | Elysia Bolton | Alycia Parks | 7-5, 6-1 | W80 Macon | Hard |
STATISTIEKEN
Elysia Bolton | Alycia Parks | |
1e Service % | 39/61 (64%) | 26/49 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/39 (74%) | 17/26 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/22 (41%) | 5/23 (22%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/49 (55%) | 23/61 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elysia Bolton | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-0 | Alycia Parks | |
0-0 | ||
Elysia Bolton | 1-1 | |
1-2 | Alycia Parks | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Elysia Bolton | 1-3 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
2-3 | Alycia Parks | |
0-0 | ||
Elysia Bolton | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Alycia Parks | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elysia Bolton | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Alycia Parks | |
0-0, 30-0 | ||
Elysia Bolton | 5-5 | |
7-5 |
2 | ||
Elysia Bolton | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Alycia Parks | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Elysia Bolton | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Alycia Parks | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elysia Bolton | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Alycia Parks | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elysia Bolton | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elysia Bolton vs. Alycia Parks - onderlinge wedstrijden
23.10.19 | 1e ronde | Elysia Bolton | Alycia Parks | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W80 Macon | Hard |
13.09.19 | Kwartfinale | Alycia Parks | Elysia Bolton | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Redding | Hard |
Elysia Bolton form & Alycia Parks form
Elysia Bolton - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-2, 3-6, 1-4, - Elysia Bolton - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Luiza Fullana | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Carmen Corley | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lily Taylor | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Melisa Ercan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Walker | 6-73, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hikaru Sato | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Kylie Mckenzie | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Jenna Defalco | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Lepchenko | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Ganna Poznikhirenko | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Victoria Osuigwe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 2-1, Iulia Bucea - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 4-0, Yaroslava Bartashevich - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Amy Zhu | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Dj Bennett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail |
Alycia Parks - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Day | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Rakhimova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Ana Bogdan | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Cori Gauff | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Boulter | 4-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-0, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Katherine Sebov | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Ann Li | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.09.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde | vs. Lauren Davis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Potapova | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
13.08.23 Kwalif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 7-65, 6-70 | wedstrijd detail | |
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Zvonareva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Belinda Bencic | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Lauren Davis | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.08.23 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Stakusic | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |