WEDSTRIJD
04.11.20 | 1e ronde | Elysia Bolton | Giulia Crescenzi | 6-2, 6-1 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Elysia Bolton | Giulia Crescenzi | |
1e Service % | 23/41 (56%) | 43/63 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/23 (87%) | 23/43 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/63 (54%) | 11/41 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 9 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elysia Bolton | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elysia Bolton | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elysia Bolton | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elysia Bolton | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Elysia Bolton | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elysia Bolton | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elysia Bolton | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elysia Bolton | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elysia Bolton vs. Giulia Crescenzi - onderlinge wedstrijden
04.11.20 | 1e ronde | Elysia Bolton | Giulia Crescenzi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Elysia Bolton form & Giulia Crescenzi form
Elysia Bolton - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-2, 3-6, 1-4, - Elysia Bolton - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Luiza Fullana | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Carmen Corley | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lily Taylor | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Melisa Ercan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Walker | 6-73, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hikaru Sato | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Kylie Mckenzie | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Jenna Defalco | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Lepchenko | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Ganna Poznikhirenko | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Victoria Osuigwe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 2-1, Iulia Bucea - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 4-0, Yaroslava Bartashevich - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Amy Zhu | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Dj Bennett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail |
Giulia Crescenzi - laatste wedstrijden
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 7-65, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Helena Stevic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Lavinia Morreale | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Lisa Mays | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.23 Halve finale | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Elaine Genovese | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Fangzhou Liu | 0-5, - Giulia Crescenzi - scratch | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-3, - Giulia Crescenzi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
18.11.22 Kwartfinale | vs. Denise Valente | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.22 2e ronde | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Marcella Dessolis | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |