Ukraine
22.07.01, 22 Jaar
22.07.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
11.05.99, 24 Jaar
11.05.99, 24 Jaar
Hen Vadimovna Plaksiy vs. Ema Vasic - onderlinge wedstrijden
14.04.18 | 1e ronde van de kwal. | Ema Vasic | Hen Vadimovna Plaksiy | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Hen Vadimovna Plaksiy form & Ema Vasic form
Hen Vadimovna Plaksiy - laatste wedstrijden
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiia Paladi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 0-3, - Hen Vadimovna Plaksiy - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Agustina Chlpac | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Hurieva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chornomorsk - Clay | ||||
02.10.18 Kwalif. | vs. Oleksandra Balaba | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilisa Belonog | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Chornomorsk - Clay | ||||
24.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiia Vdovychenko | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
29.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalabukhova | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Thour | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Vasic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Niayesh Mirzaei | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
12.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Lavrentyeva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mizuki Nagano | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
29.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Shalimar Talbi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ivano Frankivsk - Clay | ||||
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mariya Khylymendyk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chisinau - Clay | ||||
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Savina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bucha - Clay | ||||
12.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Christina Shakovets | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ksieniia Rudenko | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucha - Clay | ||||
05.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Andrieieva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Ema Vasic - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Federica Rossi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Keira Blackbeard | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jantje Tilbuerger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mayya Gorbunova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Dona Abo Habaga | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Irina Shchetinina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aalyka Ebrahim | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Federica Prati | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Draginja Vukovic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Kristyna Hrabalova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Elena Gemovic | 6-0, 2-0, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Gal | 7-66, 7-62 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Milosevic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Celestine Avomo Ella | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Izabela Gabriela Novac | 2-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Budapest - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Seone Mendez | 7-65, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Minami Akiyama | 3-0, Minami Akiyama - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Melanie Klaffner | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hala Fouad | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Lisa Mays | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.04.19 Kwalif. | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail |