WEDSTRIJD
28.08.19 | 1e ronde | Ema Vasic | Kristyna Hrabalova | 6-3, 6-1 | W15 Vrnjacka | Clay |
STATISTIEKEN
Ema Vasic | Kristyna Hrabalova | |
1e Service % | 27/51 (53%) | 44/66 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/27 (74%) | 26/44 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/24 (54%) | 5/22 (23%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/66 (53%) | 18/51 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/117 (58%) | 49/117 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ema Vasic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40 | ||
0-1 | Kristyna Hrabalova | |
0-0 | ||
Ema Vasic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ema Vasic | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Kristyna Hrabalova | |
Ema Vasic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-3 | Kristyna Hrabalova | |
0-0 | ||
Ema Vasic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ema Vasic | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Kristyna Hrabalova | |
Ema Vasic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ema Vasic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-1 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Austria
11.05.99, 24 Jaar
11.05.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
03.04.96, 28 Jaar
19426 $
03.04.96, 28 Jaar
19426 $
Ema Vasic vs. Kristyna Hrabalova - onderlinge wedstrijden
28.08.19 | 1e ronde | Ema Vasic | Kristyna Hrabalova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Vrnjacka | Clay |
Ema Vasic form & Kristyna Hrabalova form
Ema Vasic - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Federica Rossi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Keira Blackbeard | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jantje Tilbuerger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mayya Gorbunova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Dona Abo Habaga | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Irina Shchetinina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aalyka Ebrahim | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Federica Prati | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Draginja Vukovic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Kristyna Hrabalova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Elena Gemovic | 6-0, 2-0, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Gal | 7-66, 7-62 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Milosevic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Celestine Avomo Ella | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Izabela Gabriela Novac | 2-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Budapest - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Seone Mendez | 7-65, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Minami Akiyama | 3-0, Minami Akiyama - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Melanie Klaffner | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hala Fouad | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Lisa Mays | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.04.19 Kwalif. | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail |
Kristyna Hrabalova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
23.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - scratch | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
13.07.20 1e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Kwalif. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |