WEDSTRIJD
08.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Emiliana Arango | Laura Radakovic | 6-3, 6-4 | W25 St. | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bosnia and Herzeg.
29.03.01, 23 Jaar
29.03.01, 23 Jaar
Emiliana Arango vs. Laura Radakovic - onderlinge wedstrijden
08.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Emiliana Arango | Laura Radakovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 St. | Clay |
Emiliana Arango form & Laura Radakovic form
Emiliana Arango - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Day | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Yafan Wang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-72, 6-4, Lucrezia Stefanini - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-69, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
27.10.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Daniela Martinez Guerrero | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jil Teichmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
21.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Sakkari | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 3e ronde | vs. Taylor Townsend | 7-5, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 2e ronde | vs. Sloane Stephens | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Potapova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 4-6, 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Laura Radakovic - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
27.03.23 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
05.12.22 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.22 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - scratch | wedstrijd detail |