WEDSTRIJD
12.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Emily Arbuthnott | Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emily Arbuthnott vs. Francesca Curmi - onderlinge wedstrijden
12.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Emily Arbuthnott | Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Emily Arbuthnott form & Francesca Curmi form
Emily Arbuthnott - laatste wedstrijden
W15 Wanfercee - Clay | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Lian Tran | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Melanie Klaffner | 3-0, Melanie Klaffner - scratch | wedstrijd detail | |
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 2-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.20 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
28.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.08.20 1e ronde | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-2, Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Harriet Dart | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 7-5, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Freya Christie | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Naomi Broady | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Esther Adeshina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Nell Miller | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.20 1e ronde | vs. Nadia Rawson | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Francesca Curmi - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-1, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Harmony Tan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 5-7, 6-0, 2-3, Patricia Maria Tig - scratch | wedstrijd detail | |
03.12.23 Kwalif. | vs. Alana Smith | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ines Murta | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 3-1, Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Bervid | - Francesca Curmi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |