WEDSTRIJD
13.08.18 | 2e ronde van de kwal. | Emily Arbuthnott | Laia Conde Monfort | 6-1, 6-2 | Las Palmas | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
26.05.01, 22 Jaar
26.05.01, 22 Jaar
Emily Arbuthnott vs. Laia Conde Monfort - onderlinge wedstrijden
13.08.18 | 2e ronde van de kwal. | Emily Arbuthnott | Laia Conde Monfort | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Las Palmas | Clay |
Emily Arbuthnott form & Laia Conde Monfort form
Emily Arbuthnott - laatste wedstrijden
W15 Wanfercee - Clay | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Lian Tran | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Melanie Klaffner | 3-0, Melanie Klaffner - scratch | wedstrijd detail | |
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 2-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.20 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
28.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.08.20 1e ronde | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-2, Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Harriet Dart | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 7-5, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Freya Christie | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Naomi Broady | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Esther Adeshina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Nell Miller | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.20 1e ronde | vs. Nadia Rawson | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Laia Conde Monfort - laatste wedstrijden
W25+H Palma - Hard | ||||
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.06.22 Kwalif. | vs. Maria Toma | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Kristin Younes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.07.21 Kwalif. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Madalena Amil | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Sabine Rutlauka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.07.21 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Nina Ugrelidze | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Vitoria - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-76, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Keller | 6-2, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Montemor - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cantanhede - Carpet | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 1e ronde | vs. Kseniya Yersh | 3-6, 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
05.02.19 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 5-7, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Alogo Piqueras | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Clay | ||||
22.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
12.12.18 2e ronde | vs. Lou Adler | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.12.18 1e ronde | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nules - Clay | ||||
21.11.18 1e ronde | vs. Michele Alexandra Zmau | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.11.18 Kwalif. | vs. Alba Rey Garcia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
13.11.18 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lousada - I. hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |