WEDSTRIJD
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Emily Arbuthnott | Maria Zotova | 6-0, 6-2 | W25 Ystad | Clay |
STATISTIEKEN
Emily Arbuthnott | Maria Zotova | |
1e Service % | 23/42 (55%) | 26/47 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/23 (70%) | 9/26 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/19 (42%) | 6/21 (29%) |
Benutte Breakpoints | 7/8 (88%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/47 (68%) | 18/42 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Maria Zotova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Arbuthnott | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Maria Zotova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emily Arbuthnott | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Maria Zotova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Arbuthnott | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Maria Zotova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Arbuthnott | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Maria Zotova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Emily Arbuthnott | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Maria Zotova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Emily Arbuthnott | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Maria Zotova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emily Arbuthnott | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
02.06.96, 27 Jaar
13046 $
02.06.96, 27 Jaar
13046 $
Emily Arbuthnott vs. Maria Zotova - onderlinge wedstrijden
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Emily Arbuthnott | Maria Zotova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Ystad | Clay |
Emily Arbuthnott form & Maria Zotova form
Emily Arbuthnott - laatste wedstrijden
W15 Wanfercee - Clay | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Lian Tran | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Melanie Klaffner | 3-0, Melanie Klaffner - scratch | wedstrijd detail | |
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 2-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.20 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
28.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.08.20 1e ronde | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-2, Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Harriet Dart | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 7-5, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Freya Christie | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Naomi Broady | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Esther Adeshina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Nell Miller | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.20 1e ronde | vs. Nadia Rawson | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Maria Zotova - laatste wedstrijden
W25 St. - Clay | ||||
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Keller | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sezze - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Sacco | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sandelfjord - Clay | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Emilie Elde | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 6-3, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.07.19 Kwalif. | vs. Alica Rusova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Arbuthnott | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dobrich - Clay | ||||
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Lee | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Las Palmas - Clay | ||||
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Heranne Excellent | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Parnu - Clay | ||||
19.07.18 Kwartfinale | vs. Merel Hoedt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.18 2e ronde | vs. Alesya Yakubovich | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.07.18 1e ronde | vs. Alise Cernecka | 6-4, 1-6, 4-3, Alise Cernecka - scratch | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
02.07.18 Kwalif. | vs. Bojana Klincov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Milica Vujovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.18 Kwalif. | vs. Alexandra Silna | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maribor - Clay | ||||
11.06.18 Kwalif. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Pospischill | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Coppola | 3-6, - Maria Zotova - scratch | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. Denise-Antonela Stoica | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
22.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |