WEDSTRIJD
21.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Emily Arbuthnott | Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | W15 Porto | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emily Arbuthnott vs. Olga Parres Azcoitia - onderlinge wedstrijden
21.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Emily Arbuthnott | Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Porto | Hard |
Emily Arbuthnott form & Olga Parres Azcoitia form
Emily Arbuthnott - laatste wedstrijden
W15 Wanfercee - Clay | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Lian Tran | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Melanie Klaffner | 3-0, Melanie Klaffner - scratch | wedstrijd detail | |
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 2-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.20 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
28.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.08.20 1e ronde | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-2, Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Harriet Dart | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 7-5, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Freya Christie | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Naomi Broady | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Esther Adeshina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Nell Miller | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.20 1e ronde | vs. Nadia Rawson | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Olga Parres Azcoitia - laatste wedstrijden
W15 Melilla - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - Olga Parres Azcoitia - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
04.11.22 Halve finale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.11.22 Kwartfinale | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.22 2e ronde | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baza - Hard | ||||
07.10.22 Kwartfinale | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
23.09.22 Halve finale | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.22 Kwartfinale | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail |