WEDSTRIJD
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Emily Casteleyn | Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Belgium
08.02.96, 28 Jaar
08.02.96, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Emily Casteleyn vs. Julia Konishi Camargo Silva - onderlinge wedstrijden
18.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Emily Casteleyn | Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Emily Casteleyn | Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Emily Casteleyn form & Julia Konishi Camargo Silva form
Emily Casteleyn - laatste wedstrijden
W15 Knokke - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zofia Podbiol | 6-1, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Ines Nicault | 6-2, 1-6, 1-4, - Emily Casteleyn - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 Kwalif. | vs. Lilly Dueffert | Lilly Dueffert - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Annick Verhaar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Marina Yudanov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lemonakis | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lexie Stevens | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
22.04.19 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.19 Kwalif. | vs. Indy De Vroome | 4-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Barbora Matusova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.19 Kwalif. | vs. Nora Niedmers | 6-79, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.19 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Julia Konishi Camargo Silva - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Livia Rodrigues Daud | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Julia Caffarena | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Verena Meliss | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Maria Eduarda Lages | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
24.01.24 2e ronde | vs. Julieta Estable | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Katja Markus | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Romina Ccuno | 2-6, 6-2, 4-1, Romina Ccuno - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Camila Rodero | 6-1, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mack | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Luise Reisel | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Emily Welker | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |