WEDSTRIJD
11.08.20 | 1e ronde | Emily Fanning | Panna Udvardy | 6-2, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Emily Fanning | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Panna Udvardy | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40 | ||
Emily Fanning | 1-1 | |
0-0, 0-0, 0-15 | ||
1-2 | Panna Udvardy | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 0-0, 15-0, 15-40 | ||
Emily Fanning | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 0-0 | ||
2-3 | Panna Udvardy | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emily Fanning | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-40 | ||
3-4 | Panna Udvardy | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Fanning | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Panna Udvardy | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Emily Fanning | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Panna Udvardy | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-A | ||
Emily Fanning | (1) | |
0-0, 1-1, 2-1, 2-3, 3-3, 3-6 | ||
(3) | Panna Udvardy | |
0-0, 1-1, 2-1, 2-3, 3-3, 3-6 | ||
(6) | Panna Udvardy | |
0-0, 1-1, 2-1, 2-3, 3-3, 3-6 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Panna Udvardy | |
0-0, 15-0 | ||
Emily Fanning | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 0-0, 15-15 | ||
1-1 | Panna Udvardy | |
0-0, 0-0 | ||
Emily Fanning | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-A[BP] | ||
2-2 | Panna Udvardy | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Emily Fanning | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40, 0-0, 0-30 | ||
2-4 | Panna Udvardy | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-A, 0-0, 0-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Emily Fanning | 2-5 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30, A-40, 40-40, 0-0, 0-30 | ||
2-6 | Panna Udvardy | |
6-0 |
1 | ||
0-0 | Panna Udvardy | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Emily Fanning | 0-1 | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Panna Udvardy | |
0-0, 0-0, 0-15 | ||
0-3 | Panna Udvardy | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 0-0, 15-0, 15-40 | ||
Emily Fanning | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-30, 0-0 | ||
0-5 | Panna Udvardy | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Emily Fanning | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Panna Udvardy | |
0-0, 0-15, 0-40, 0-0, 15-15 | ||
Emily Fanning | 1-1 | |
0-0, 0-0 | ||
2-1 | Panna Udvardy | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-A | ||
Emily Fanning | 2-2 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Panna Udvardy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, 0-0, 0-30 | ||
Emily Fanning | 2-4 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 0-0, 0-30, 40-30, 40-40 | ||
2-5 | Panna Udvardy | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, 0-0, 0-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emily Fanning vs. Panna Udvardy - onderlinge wedstrijden
11.08.20 | 1e ronde | Emily Fanning | Panna Udvardy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
04.08.20 | 1e ronde | Panna Udvardy | Emily Fanning | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Emily Fanning form & Panna Udvardy form
Emily Fanning - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
13.08.20 1e ronde | vs. Gianna Pielet | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 2-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.20 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 1-6, 2-5 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 7-5, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Barbara Bonic | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Chanelle Van Nguyen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Jovana Jovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.20 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-5 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Chanelle Van Nguyen | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Seone Mendez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Utaka Kishigami | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Panna Udvardy - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Kwalif. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-73, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Taylor Townsend | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Kayla Day | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-66, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Chloe Beck | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |