WEDSTRIJD
07.05.19 | 1e ronde | Emily Webley-Smith | Tereza Mihalikova | 6-4, 4-0, - scratch | W25 Obidos | Carpet |
STATISTIEKEN
Emily Webley-Smith | Tereza Mihalikova | |
1e Service % | 24/42 (57%) | 30/42 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/24 (75%) | 18/30 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 3/12 (25%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/42 (50%) | 15/42 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 48/84 (57%) | 36/84 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Emily Webley-Smith | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Tereza Mihalikova | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emily Webley-Smith vs. Tereza Mihalikova - onderlinge wedstrijden
07.05.19 | 1e ronde | Emily Webley-Smith | Tereza Mihalikova | 6-4, 4-0, Tereza Mihalikova - scratch | wedstrijd detail | W25 Obidos | Carpet |
10.03.18 | Finale | Tereza Mihalikova | Emily Webley-Smith | 6-1, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | Bhopal | Hard |
Emily Webley-Smith form & Tereza Mihalikova form
Emily Webley-Smith - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
24.06.22 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Tereza Mihalikova - laatste wedstrijden
Nanchang - Hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Yexin Ma | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
22.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 5-7, 0-0, - Tereza Mihalikova - scratch | wedstrijd detail | |
Granby - Hard | ||||
20.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Cross | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
02.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
01.03.22 Kwalif. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 6-0, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Himari Sato | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 7-64, 0-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kaia Kruus | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Isabella Shinikova | 6-0, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Katie Codd | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Erica Oosterhout | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Tena Lukas | 2-6, 7-63, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.08.21 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Kopsova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.21 Halve finale | vs. Romana Cisovska | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.21 Kwartfinale | vs. Lulu Sun | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |