WEDSTRIJD
13.08.18 | 2e ronde van de kwal. | Emina Bektas | Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-0 | Vancouver | Hard |
STATISTIEKEN
Emina Bektas | Elena Gabriela Ruse | |
1e Service % | 40/49 (82%) | 20/45 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/40 (68%) | 9/20 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/9 (44%) | 7/25 (28%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/45 (64%) | 18/49 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 9 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emina Bektas | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Emina Bektas | 3-2 | |
Emina Bektas | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Emina Bektas | 5-2 | |
5-3 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 30-40 | ||
6-3 |
2 | ||
Emina Bektas | 0-0 | |
0-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Emina Bektas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Emina Bektas | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emina Bektas | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emina Bektas vs. Elena Gabriela Ruse - onderlinge wedstrijden
13.08.18 | 2e ronde van de kwal. | Emina Bektas | Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Vancouver | Hard |
Emina Bektas form & Elena Gabriela Ruse form
Emina Bektas - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Amarni Banks | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Maria Mateas | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Fruhvirtova | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-5, - Emina Bektas - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Diane Parry | 7-64, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Emma Navarro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Katrina Scott | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Caroline Dolehide | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 6-72, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Yue Yuan | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Kimberly Birrell | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-75, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.23 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Riera | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcela Zacarias | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
06.08.23 Kwalif. | vs. Danielle Rose Collins | 5-7, 7-610, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yue Yuan | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Katherine Sebov | 2-3, - Emina Bektas - scratch | wedstrijd detail |
Elena Gabriela Ruse - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |