WEDSTRIJD
25.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Emma Lene | Annika Kannan | 6-1, 2-6, 10-8 | W15 Platja | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
01.07.01, 22 Jaar
01.07.01, 22 Jaar
Emma Lene vs. Annika Kannan - onderlinge wedstrijden
25.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Emma Lene | Annika Kannan | 6-1, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Platja | Clay |
Emma Lene form & Annika Kannan form
Emma Lene - laatste wedstrijden
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | - | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Lilian Poling | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 3e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-4, - Emma Lene - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imogen Haddad | 3-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Annika Kannan - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Min Liu | 4-6, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Mila Masic | 7-5, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 6-2, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Maria Glaser | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Aaddi Gupta | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 0-6, 6-3, 10-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ceylin Ipek | Ceylin Ipek - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Deniz Turan | 6-71, - Annika Kannan - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Michalkova | 6-3, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Vasilisa Borisova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Michalkova | 0-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 1-6, - Annika Kannan - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Matuszewski | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Saveljic | 6-4, 1-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kundali Majgaine | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Danisova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noemie Dadoun | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Brun | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |