WEDSTRIJD
02.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Emma Lene | Louise Lampla | 6-1, 6-0 | W15 Castellon | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
29.11.94, 29 Jaar
13684 $
29.11.94, 29 Jaar
13684 $
Emma Lene vs. Louise Lampla - onderlinge wedstrijden
02.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Emma Lene | Louise Lampla | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Castellon | Clay |
17.02.16 | 1e ronde | Emma Lene | Louise Lampla | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
Emma Lene form & Louise Lampla form
Emma Lene - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | - | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Lilian Poling | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 3e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-4, - Emma Lene - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imogen Haddad | 3-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Louise Lampla - laatste wedstrijden
W15 Madrid - Clay | ||||
07.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Platja - Clay | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Oeiras - Clay | ||||
18.08.20 Kwalif. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Hard | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jovana Babic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |