INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emma Lene vs. Marie Villet - onderlinge wedstrijden
09.02.22 | 1e ronde | Emma Lene | Marie Villet | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
09.12.19 | Kwalif. | Emma Lene | Marie Villet | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Emma Lene form & Marie Villet form
Emma Lene - laatste wedstrijden
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | - | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Lilian Poling | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 3e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-4, - Emma Lene - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imogen Haddad | 3-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Marie Villet - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Daria Kuczer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Alena Kovackova | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Nina Radovanovic | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Malwina Rowinska | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Caroline Romeo | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rituparna Nayak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Karolina Kozakova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Nicole Gadient | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Polina Kaibekova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Zhu | 2-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgina Hays | 5-7, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Georgia Gulin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Noel | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |