WEDSTRIJD
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Emma Zakordoniec | Alisa Kummel | 0-6, 7-65, 14-12 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Poland
23.08.00, 23 Jaar
23.08.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Emma Zakordoniec vs. Alisa Kummel - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Emma Zakordoniec | Alisa Kummel | 0-6, 7-65, 14-12 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Emma Zakordoniec form & Alisa Kummel form
Emma Zakordoniec - laatste wedstrijden
W25 Bytom - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Nikola Tomanova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Regina Husak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde | vs. Gabriela Horackova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.04.19 Kwalif. | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | 0-6, 7-65, 14-12 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Cagnazzo | 7-5, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.19 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nelly Vlachopulosova | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Zorgovska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Schio - Clay | ||||
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Bianchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Kaiser | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Griessner | 7-64, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
25.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Golubovskaya | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zawada - Carpet | ||||
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Dominika Bobik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.17 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Joanna Przyby | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Pietras | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Zawada - Carpet | ||||
14.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Lenka Jurikova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Szczawno Zdroj - Clay | ||||
30.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Alisa Kummel - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Briana Szabo | 2-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Eszter Meri | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Noa Liauw A Fong | 0-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Maya Drozd | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Briana Szabo | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Lorena Schaedel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Fang An Lin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wei Zheng | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alessia Popescu | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |