WEDSTRIJD
15.05.19 | 1e ronde | Emmanuelle Girard | Aleksandra Zlatarova | 6-3, 6-2 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Emmanuelle Girard | Aleksandra Zlatarova | |
1e Service % | 45/70 (64%) | 28/59 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/45 (62%) | 15/28 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/25 (52%) | 14/31 (45%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/59 (51%) | 29/70 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/129 (55%) | 58/129 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Aleksandra Zlatarova | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Emmanuelle Girard | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Aleksandra Zlatarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Emmanuelle Girard | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Aleksandra Zlatarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emmanuelle Girard | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Aleksandra Zlatarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Emmanuelle Girard | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Aleksandra Zlatarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Emmanuelle Girard | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Aleksandra Zlatarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emmanuelle Girard | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Aleksandra Zlatarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emmanuelle Girard | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Aleksandra Zlatarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Emmanuelle Girard | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Aleksandra Zlatarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
27.05.02, 21 Jaar
27.05.02, 21 Jaar
Emmanuelle Girard vs. Aleksandra Zlatarova - onderlinge wedstrijden
15.05.19 | 1e ronde | Emmanuelle Girard | Aleksandra Zlatarova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Emmanuelle Girard form & Aleksandra Zlatarova form
Emmanuelle Girard - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Mingge Xu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alize Lim | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 7-65, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zlata Saurasava | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 5-7, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Arabella Koller | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alicia Melosch | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 7-61, 11-9 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Lucie Brun | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Beatrice Stagno | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Feryel Ben Hassen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Selina Dal | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Sandy Marti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Chloe Noel | 0-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail |
Aleksandra Zlatarova - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shona Nakano | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Iroda Makhamatjonova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Velcea | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Zhabotina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-75, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Intert | 1-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Josephine Boualem | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Fowler | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Justyna Malatinska | 6-3, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sarina Kang | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |