WEDSTRIJD
31.10.20 | Halve finale | Erika Andreeva | Oana Georgeta Simion | 6-1, 7-5 | W15 Pazardzhik | Clay |
STATISTIEKEN
Erika Andreeva | Oana Georgeta Simion | |
1e Service % | 33/58 (57%) | 53/79 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/33 (79%) | 29/53 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/25 (64%) | 11/26 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/17 (24%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/79 (49%) | 16/58 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/137 (59%) | 56/137 (41%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Erika Andreeva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Erika Andreeva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Erika Andreeva | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Erika Andreeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Erika Andreeva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Erika Andreeva | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Erika Andreeva | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Erika Andreeva | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Erika Andreeva | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Erika Andreeva vs. Oana Georgeta Simion - onderlinge wedstrijden
31.10.20 | Halve finale | Erika Andreeva | Oana Georgeta Simion | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Pazardzhik | Clay |
Erika Andreeva form & Oana Georgeta Simion form
Erika Andreeva - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 0-5, - Erika Andreeva - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 0-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
14.03.24 Kwartfinale | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Nao Hibino | 2-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Nadiya Kichenok | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Kayla Day | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xiyu Wang | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwalif. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Parry | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Irina Khromacheva | 5-7, 6-1, 1-0, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-74, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Tamara Korpatsch | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arabella Koller | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-75, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Oana Georgeta Simion - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |