WEDSTRIJD
28.01.20 | Kwalif. | Erika Sema | Pei-Chi Lee | 3-6, 6-3, 10-3 | W25 Nonthaburi | Hard |
STATISTIEKEN
Erika Sema | Pei-Chi Lee | |
1e Service % | 47/62 (76%) | 49/73 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/47 (55%) | 26/49 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/15 (40%) | 7/24 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 5/6 (83%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/73 (55%) | 30/62 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/135 (53%) | 63/135 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Erika Sema | 1-2 | |
0-0, 0-15 | ||
1-3 | Pei-Chi Lee | |
0-0 | ||
Erika Sema | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Pei-Chi Lee | |
0-0 | ||
Erika Sema | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Pei-Chi Lee | |
0-0 | ||
3-6 |
2 | ||
Erika Sema | 0-0 | |
1-0 | Pei-Chi Lee | |
Erika Sema | 1-1 | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Erika Sema | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
2-3 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Erika Sema | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Erika Sema | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 1-0, 2-0, 6-3, 7-3 | ||
10-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Erika Sema vs. Pei-Chi Lee - onderlinge wedstrijden
23.06.23 | Kwartfinale | Pei-Chi Lee | Erika Sema | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Tainan | Clay |
28.01.20 | Kwalif. | Erika Sema | Pei-Chi Lee | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | W25 Nonthaburi | Hard |
24.08.16 | 1e ronde | Erika Sema | Pei-Chi Lee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Tsukuba | Hard |
09.05.16 | 1e ronde | Pei-Chi Lee | Erika Sema | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | Fukuoka | Grass |
Erika Sema form & Pei-Chi Lee form
Erika Sema - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 Kwalif. | vs. Rutuja Bhosale | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bridget Mihulka | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Monique Barry | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jemma Carbis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kudashova | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Chia Yi Tsao | 7-63, 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maddison Inglis | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Ena Koike | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Mia Horvit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 0-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
22.09.23 Halve finale | vs. Talia Gibson | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Naho Sato | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 4-2, Misaki Matsuda - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Makoto Ninomiya | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Pei-Chi Lee - laatste wedstrijden
W25 Tainan - Clay | ||||
25.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Halve finale | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
20.04.23 1e ronde | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Bengaluru - Hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |