WEDSTRIJD
26.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Erika Sema | Yukina Saigo | 6-0, 6-2 | W25 Nonthaburi | Hard |
STATISTIEKEN
Erika Sema | Yukina Saigo | |
1e Service % | 36/47 (77%) | 34/44 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/36 (69%) | 13/34 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/11 (36%) | 3/10 (30%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/44 (64%) | 18/47 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Erika Sema | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0 | ||
Erika Sema | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Yukina Saigo | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Erika Sema | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Yukina Saigo | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Erika Sema | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Erika Sema | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
4-1 | Yukina Saigo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Erika Sema | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Erika Sema vs. Yukina Saigo - onderlinge wedstrijden
26.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Erika Sema | Yukina Saigo | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Nonthaburi | Hard |
Erika Sema form & Yukina Saigo form
Erika Sema - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 Kwalif. | vs. Rutuja Bhosale | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bridget Mihulka | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Monique Barry | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jemma Carbis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kudashova | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Chia Yi Tsao | 7-63, 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maddison Inglis | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Ena Koike | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Mia Horvit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 0-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
22.09.23 Halve finale | vs. Talia Gibson | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Naho Sato | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 4-2, Misaki Matsuda - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Makoto Ninomiya | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Yukina Saigo - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kanon Yamaguchi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Nishio | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-75, 11-13 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayane Tosaka | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Shiho Shibata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sera Nishimoto | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Haine Ogata | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teona Andova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |