WEDSTRIJD
20.02.20 | 2e ronde | Erina Hayashi | Kyoka Okamura | 6-1, 4-6, 6-4 | W60 Kyoto | I. hard |
STATISTIEKEN
Erina Hayashi | Kyoka Okamura | |
1e Service % | 49/85 (58%) | 61/95 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/49 (57%) | 35/61 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/36 (50%) | 10/34 (29%) |
Benutte Breakpoints | 8/15 (53%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/95 (53%) | 39/85 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/180 (53%) | 84/180 (47%) |
Dubbele fouten | 6 | 5 |
Aces | 3 | 7 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Erina Hayashi vs. Kyoka Okamura - onderlinge wedstrijden
20.02.20 | 2e ronde | Erina Hayashi | Kyoka Okamura | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Kyoto | I. hard |
24.03.16 | 2e ronde | Erina Hayashi | Kyoka Okamura | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Nishi Tama | Hard |
Erina Hayashi form & Kyoka Okamura form
Erina Hayashi - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seri Nayuki | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-2, Dayeon Back - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Board | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Laquisa Khan | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bridget Mihulka | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Belle Thompson | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Shiho Akita | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Renee Alame | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Erika Sema | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuno Kitahara | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Miyu Nakashima | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaho Oyama | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Alice Gillan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaquelyn Ogunwale | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 6-1, Chelsea Fontenel - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haruna Takeuchi | - | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emerson Jones | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Alexandra Osborne | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Kyoka Okamura - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Na-Lae Han | 5-7, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Harriet Dart | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Saito | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Astra Sharma | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Joanna Garland | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Astra Sharma | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Joanna Garland | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Anri Nagata | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Saki Imamura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Moeka Miyata | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haruka Kaji | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |