WEDSTRIJD
21.02.20 | Kwartfinale | Erina Hayashi | Risa Ushijima | 6-0, 6-2 | W60 Kyoto | I. hard |
STATISTIEKEN
Erina Hayashi | Risa Ushijima | |
1e Service % | 25/39 (64%) | 29/42 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/25 (88%) | 13/29 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/14 (43%) | 3/13 (23%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/42 (62%) | 11/39 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/81 (67%) | 27/81 (33%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Risa Ushijima | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Erina Hayashi | 3-0 | |
0-0, 0-15 | ||
4-0 | Risa Ushijima | |
0-0, 15-0 | ||
Erina Hayashi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Risa Ushijima | |
0-0 | ||
Erina Hayashi | 1-0 | |
1-1 | Risa Ushijima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Erina Hayashi | 2-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Risa Ushijima | |
0-0, 15-0 | ||
Erina Hayashi | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Erina Hayashi vs. Risa Ushijima - onderlinge wedstrijden
21.02.20 | Kwartfinale | Erina Hayashi | Risa Ushijima | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Kyoto | I. hard |
06.03.17 | Kwalif. | Erina Hayashi | Risa Ushijima | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Yokohama | Hard |
Erina Hayashi form & Risa Ushijima form
Erina Hayashi - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seri Nayuki | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-2, Dayeon Back - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Board | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Laquisa Khan | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bridget Mihulka | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Belle Thompson | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Shiho Akita | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Renee Alame | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Erika Sema | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuno Kitahara | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Miyu Nakashima | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaho Oyama | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Alice Gillan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaquelyn Ogunwale | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 6-1, Chelsea Fontenel - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haruna Takeuchi | - | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emerson Jones | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Alexandra Osborne | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Risa Ushijima - laatste wedstrijden
W25 Tokyo - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Mai Kandori | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
25.05.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 Kwalif. | vs. Anri Nagata | 6-2, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hikari Yamamoto | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Jakarta - Hard | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. I-Hsuan Cho | 3-6, 6-2, 2-1, I-Hsuan Cho - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
19.12.22 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Tokyo - I. hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Misaki Doi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 3-2, Mana Ayukawa - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Yujin Ahn | 2-6, - Risa Ushijima - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Yeong Won Jeong | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |