WEDSTRIJD
25.09.19 | 1e ronde | Estelle Cascino | Nina Potocnik | 3-6, 6-3, 6-2 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Estelle Cascino | Nina Potocnik | |
1e Service % | 53/91 (58%) | 54/82 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/53 (55%) | 24/54 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/38 (32%) | 9/28 (32%) |
Benutte Breakpoints | 10/13 (77%) | 8/20 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/82 (60%) | 50/91 (55%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/173 (52%) | 83/173 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Estelle Cascino | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
0-1 | Nina Potocnik | |
0-0 | ||
Estelle Cascino | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Nina Potocnik | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Estelle Cascino | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Estelle Cascino | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
3-4 | Nina Potocnik | |
0-0, 30-0, 40-40 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Nina Potocnik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Estelle Cascino | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Nina Potocnik | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-2 | Nina Potocnik | |
0-0 | ||
Estelle Cascino | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Estelle Cascino | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Nina Potocnik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Estelle Cascino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Nina Potocnik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Estelle Cascino | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Nina Potocnik | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
Estelle Cascino | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Nina Potocnik | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Estelle Cascino | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-2 | Nina Potocnik | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Estelle Cascino vs. Nina Potocnik - onderlinge wedstrijden
25.09.19 | 1e ronde | Estelle Cascino | Nina Potocnik | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Estelle Cascino form & Nina Potocnik form
Estelle Cascino - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Bayerlova | 2-5, - Estelle Cascino - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Jade Bornay | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 6-3, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Lauren Proctor | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Vera Lapko | 6-1, Vera Lapko - scratch | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Nina Potocnik - laatste wedstrijden
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Tilwith Di Girolami | - Nina Potocnik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Split - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |