WEDSTRIJD
01.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Estelle Cascino | Szabina Szlavikovics | 5-7, 6-3, 10-7 | W60+H Zagreb | Clay |
STATISTIEKEN
Estelle Cascino | Szabina Szlavikovics | |
1e Service % | 45/72 (63%) | 58/78 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/45 (67%) | 33/58 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/27 (26%) | 4/20 (20%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 5/7 (71%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/78 (53%) | 35/72 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/150 (52%) | 72/150 (48%) |
Dubbele fouten | 7 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Estelle Cascino | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
3-0 | Szabina Szlavikovics | |
0-0 | ||
Estelle Cascino | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-2 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Estelle Cascino | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Estelle Cascino | 4-4 | |
0-0, 15-0 | ||
4-5 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Estelle Cascino | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Szabina Szlavikovics | |
0-0 | ||
5-7 |
2 | ||
Estelle Cascino | 0-0 | |
0-1 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Estelle Cascino | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
1-2 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Estelle Cascino | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Szabina Szlavikovics | |
Estelle Cascino | 4-2 | |
5-2 | Szabina Szlavikovics | |
Estelle Cascino | 5-3 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-4, 6-6, 8-6, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Estelle Cascino vs. Szabina Szlavikovics - onderlinge wedstrijden
01.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Estelle Cascino | Szabina Szlavikovics | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | W60+H Zagreb | Clay |
Estelle Cascino form & Szabina Szlavikovics form
Estelle Cascino - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Bayerlova | 2-5, - Estelle Cascino - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Jade Bornay | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 6-3, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Lauren Proctor | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Vera Lapko | 6-1, Vera Lapko - scratch | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Szabina Szlavikovics - laatste wedstrijden
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kaposvar - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Zagreb - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cordenons - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Baja - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
12.07.19 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.19 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
04.07.19 2e ronde | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.19 1e ronde | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.19 Kwalif. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
06.05.19 Kwalif. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.19 Kwalif. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.19 1e ronde | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.19 Kwalif. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |