WEDSTRIJD
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Ester Masuri | Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | W15 Netanya | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
14.02.99, 25 Jaar
14.02.99, 25 Jaar
Ester Masuri vs. Nitzan Bruner - onderlinge wedstrijden
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Ester Masuri | Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Netanya | Hard |
Ester Masuri form & Nitzan Bruner form
Ester Masuri - laatste wedstrijden
W25 Jerusalem - Hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Gantschnig | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noelly Longi Nsimba | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Evgeniya Levashova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tel - Hard | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ofakim - Hard | ||||
16.10.18 1e ronde | vs. Galateia Mesochoritou | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
06.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Shvartsmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
01.10.18 1e ronde | vs. Nicole Nadel | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Pitak | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Patience Onebamhoin | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.17 Kwalif. | vs. Nermeen Shawky | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
09.10.17 Kwalif. | vs. Nermeen Shawky | 7-5, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
11.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mila Mejic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Hives | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
12.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Dana Kremer | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brescia - Clay | ||||
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alberta Brianti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dunakeszi - Clay | ||||
08.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Izabela Luznik | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
12.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Sandra Honigova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
05.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bukfurdo - Clay | ||||
22.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Nagymihaly | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Akko - Hard | ||||
08.06.16 2e ronde | vs. Ana Veselinovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.16 1e ronde | vs. Neta Berman | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kiryat Shmona - Hard | ||||
02.06.16 2e ronde | vs. Ana Veselinovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.05.16 1e ronde | vs. Riva Hondiashvili | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Nitzan Bruner - laatste wedstrijden
W25 Frydek - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktorie Hazmukova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rene Naishtut Nikishov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shira Chiche | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Hefner | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kristin Younes | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zlata Yankovskaya | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emmy Yaron | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aya Bychenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sajur - Hard | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alija Merdeeva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hili Kronzon | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ester Masuri | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Nekhorosheva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ofakim - Hard | ||||
16.10.18 1e ronde | vs. Shiran Arol Wiegand | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
06.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ronnie Naor | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
01.10.18 1e ronde | vs. Diana Nekhorosheva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kiryat Shmona - Hard | ||||
19.06.18 1e ronde | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
03.06.18 Kwalif. | vs. Hili Kronzon | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sajur - Hard | ||||
07.05.18 1e ronde | vs. Madeleine Kobelt | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Akko - Hard | ||||
30.04.18 Kwalif. | vs. Ilana Tetruashvili | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
18.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aline Thommen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
11.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Lodzki | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
26.06.17 1e ronde | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. May Kimhi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Akko - Hard | ||||
01.05.17 Kwalif. | vs. Vered Bert | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
05.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Tal Zinn | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
28.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Maayan Shtern | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |