WEDSTRIJD
11.11.18 | 2e ronde van de kwal. | Esther Lopez Alcaraz | Anastasia Shaulskaya | 6-3, 6-3 | Castellon | Clay |
STATISTIEKEN
Spain
01.03.99, 25 Jaar
01.03.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Esther Lopez Alcaraz vs. Anastasia Shaulskaya - onderlinge wedstrijden
11.11.18 | 2e ronde van de kwal. | Esther Lopez Alcaraz | Anastasia Shaulskaya | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Castellon | Clay |
Esther Lopez Alcaraz form & Anastasia Shaulskaya form
Esther Lopez Alcaraz - laatste wedstrijden
W100 Zaragoza - Clay | ||||
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-2, 0-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wozuko Mdlulwa | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Maria Andrienko | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Medvedieva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 7-5, Laia Petretic - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Tian Jialin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Zucca | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Sophy Stefan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Alejo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Sara Conde | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bela Tamhankar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Vasanti Shinde | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Abigail Amos | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Kuharenko | 3-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lykke Lindorff | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.12.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail |
Anastasia Shaulskaya - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.09.19 1e ronde | vs. Lisa Ponomar | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Adelina Krueger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Salma Djoubri | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-1, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Elysia Pool | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Sabina Machalova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guayaquil - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Leslie Espinoza | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Natalia Cabra Betancourt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Campinas - Clay | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Nefedova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
07.12.18 Kwartfinale | vs. Alice Gillan | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.18 2e ronde | vs. Lisa-Maria Moser | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.18 1e ronde | vs. Sari Stegmann | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
30.11.18 Kwartfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 0-2, - Anastasia Shaulskaya - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.18 2e ronde | vs. Shannon Cox | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.18 1e ronde | vs. Lize-Alet Morkel | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
25.11.18 Finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.18 Halve finale | vs. Lisa-Maria Moser | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.18 Kwartfinale | vs. Dewi Dijkman | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.18 2e ronde | vs. Alice Gillan | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.18 1e ronde | vs. Annunciata De-Souza | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
25.10.18 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.18 1e ronde | vs. Julia Lovqvist | 1-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Joue Les - I. hard | ||||
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |