WEDSTRIJD
15.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Eszter Meri | Katarzyna Pitak | 6-1, 6-1 | W25 Baja | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
25.09.98, 25 Jaar
14305 $
25.09.98, 25 Jaar
14305 $
Eszter Meri vs. Katarzyna Pitak - onderlinge wedstrijden
15.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Eszter Meri | Katarzyna Pitak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Baja | Clay |
Eszter Meri form & Katarzyna Pitak form
Eszter Meri - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - scratch | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Katarzyna Pitak - laatste wedstrijden
W25 Prerov - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Victoria Kalaitzis | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Joanna Garland | 5-7, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Adeshina | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Melisa Morales | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
20.08.19 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Amber Washington | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Danielle Andrea Thompson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natasha Fourouclas | 6-2, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
29.07.19 Kwalif. | vs. Freya Christie | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Iman Garshong | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Vitoria - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Karen Marthiens | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baja - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Manchester - Grass | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Heisen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
08.04.19 Kwalif. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pei-Chi Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bolton - I. hard | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.01.19 2e ronde | vs. Simona Waltert | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.19 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.01.19 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nadja Gilchrist | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |