WEDSTRIJD
26.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Eszter Meri | Maria Bianca Andrei | 6-1, 6-3 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
02.03.03, 21 Jaar
02.03.03, 21 Jaar
Eszter Meri vs. Maria Bianca Andrei - onderlinge wedstrijden
26.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Eszter Meri | Maria Bianca Andrei | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Eszter Meri form & Maria Bianca Andrei form
Eszter Meri - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
16.04.24 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 7-63, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - scratch | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail |
Maria Bianca Andrei - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
04.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Cemre Anil | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Njoze | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Iansitova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Erman | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
12.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Pantuckova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |