WEDSTRIJD
05.11.19 | Kwalif. | Eudice Wong Chong | Ayaka Okuno | 6-76, 6-2, 12-10 | W25 Hua | Hard |
STATISTIEKEN
Eudice Wong Chong | Ayaka Okuno | |
1e Service % | 56/82 (68%) | 49/86 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/56 (66%) | 30/49 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/26 (54%) | 15/37 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/86 (48%) | 31/82 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/168 (55%) | 76/168 (45%) |
Dubbele fouten | 9 | 11 |
Aces | 0 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Eudice Wong Chong | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ayaka Okuno | |
0-0 | ||
Eudice Wong Chong | 2-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ayaka Okuno | |
0-0 | ||
Eudice Wong Chong | 2-2 | |
2-3 | Ayaka Okuno | |
Eudice Wong Chong | 2-4 | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Ayaka Okuno | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Eudice Wong Chong | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Ayaka Okuno | |
Eudice Wong Chong | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Ayaka Okuno | |
0-0 | ||
Eudice Wong Chong | 6-6 | |
6-76 |
2 | ||
0-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Eudice Wong Chong | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
2-1 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Ayaka Okuno | |
0-0 | ||
Eudice Wong Chong | 3-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-2 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 5-2, 6-5, 7-5, 8-7, 8-8 | ||
12-10 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eudice Wong Chong vs. Ayaka Okuno - onderlinge wedstrijden
05.11.19 | Kwalif. | Eudice Wong Chong | Ayaka Okuno | 6-76, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | W25 Hua | Hard |
Eudice Wong Chong form & Ayaka Okuno form
Eudice Wong Chong - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Maegan Manasse | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Timea Babos | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alja Senica | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | - | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Qianhui Tang | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Kateryna Volodko | 7-65, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Jil Teichmann | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-4, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Valeria Savinykh | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-3, 3-1, Harriet Dart - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Ayaka Okuno - laatste wedstrijden
W15 Los - Hard | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenna Sloan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sydney-Nicole Clarke | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanni Liu | 7-64, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Fitriani Sabatini | 3-6, 1-4, - Ayaka Okuno - scratch | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Fitriana Sabrina | 3-6, 6-3, 2-2, Fitriana Sabrina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mami Mabuchi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shatoo Mohamad | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Dallas - Hard | ||||
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Haley Giavara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sharrmadaa Baluu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
08.03.22 1e ronde | vs. Madison Sieg | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Malaika Rapolu | 2-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Anita Sahdiieva | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-4, - Ayaka Okuno - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Pelham - Clay | ||||
17.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Abrams | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
04.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gianna Pielet | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 1-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Hard | ||||
25.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sanchez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |