WEDSTRIJD
29.05.19 | 1e ronde | Eugenia Ganga | Alice Rame | 4-6, 7-5, 6-3 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Eugenia Ganga | Alice Rame | |
1e Service % | 88/127 (69%) | 61/100 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/88 (53%) | 25/61 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/39 (49%) | 23/39 (59%) |
Benutte Breakpoints | 8/16 (50%) | 7/15 (47%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 52/100 (52%) | 61/127 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 118/227 (52%) | 109/227 (48%) |
Dubbele fouten | 10 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alice Rame | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Eugenia Ganga | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenia Ganga | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eugenia Ganga | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-5 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eugenia Ganga | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenia Ganga | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Eugenia Ganga | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eugenia Ganga | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Eugenia Ganga | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Eugenia Ganga | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eugenia Ganga | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenia Ganga | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eugenia Ganga | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenia Ganga | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eugenia Ganga | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eugenia Ganga | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eugenia Ganga vs. Alice Rame - onderlinge wedstrijden
29.05.19 | 1e ronde | Eugenia Ganga | Alice Rame | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Eugenia Ganga form & Alice Rame form
Eugenia Ganga - laatste wedstrijden
W15 Cancun - Hard | ||||
21.02.20 Kwartfinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Antonia Samudio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 4-1, Sabina Dadaciu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Elyse Lavender | 5-7, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Colina - Clay | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Luisa Stefani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Asuncion - Clay | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 1e ronde | vs. Candela Bugnon | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Anfisa Danilchenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santiago - Clay | ||||
06.10.19 Finale | vs. Fernanda Brito | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.19 Halve finale | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Tatiana Carpio | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Alexa Pitt | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Juana Larranaga | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Anita Wagner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Daria Nazarkina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.06.19 Finale | vs. Julieta Estable | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.19 Halve finale | vs. Anna Turati | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.19 Kwartfinale | vs. Salma Djoubri | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Alice Rame - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |