WEDSTRIJD
13.06.19 | 2e ronde | Eugenia Ganga | Andreea Velcea | 6-1, 6-2 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Eugenia Ganga | Andreea Velcea | |
1e Service % | 30/42 (71%) | 34/60 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/30 (53%) | 13/34 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/12 (42%) | 7/26 (27%) |
Benutte Breakpoints | 8/14 (57%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/60 (67%) | 21/42 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dubbele fouten | 5 | 9 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andreea Velcea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eugenia Ganga | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Andreea Velcea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eugenia Ganga | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Andreea Velcea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eugenia Ganga | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Andreea Velcea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Eugenia Ganga | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Andreea Velcea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eugenia Ganga | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Andreea Velcea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenia Ganga | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Andreea Velcea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenia Ganga | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Andreea Velcea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
01.01.01, 23 Jaar
01.01.01, 23 Jaar
Eugenia Ganga vs. Andreea Velcea - onderlinge wedstrijden
13.06.19 | 2e ronde | Eugenia Ganga | Andreea Velcea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Eugenia Ganga form & Andreea Velcea form
Eugenia Ganga - laatste wedstrijden
W15 Cancun - Hard | ||||
21.02.20 Kwartfinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Antonia Samudio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 4-1, Sabina Dadaciu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Elyse Lavender | 5-7, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Colina - Clay | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Luisa Stefani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Asuncion - Clay | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 1e ronde | vs. Candela Bugnon | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Anfisa Danilchenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santiago - Clay | ||||
06.10.19 Finale | vs. Fernanda Brito | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.19 Halve finale | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Tatiana Carpio | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Alexa Pitt | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Juana Larranaga | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Anita Wagner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Daria Nazarkina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.06.19 Finale | vs. Julieta Estable | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.19 Halve finale | vs. Anna Turati | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.19 Kwartfinale | vs. Salma Djoubri | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Andreea Velcea - laatste wedstrijden
W15 Prokuplje - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hina Inoue | 7-5, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Kruppa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.11.20 1e ronde | vs. Martha Matoula | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.20 Kwalif. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.19 Kwalif. | vs. Clothilde De Bernardi | 7-64, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rania Azziz | 6-3, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Kwalif. | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kaposvar - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sajur - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Alicia Barnett | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
20.08.19 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Vidovic | 6-2, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 1e ronde | vs. Francesca Bullani | 2-6, 6-4, 4-1, Francesca Bullani - scratch | wedstrijd detail |