WEDSTRIJD
22.06.19 | Halve finale | Eugenia Ganga | Anna Turati | 6-2, 6-1 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Eugenia Ganga | Anna Turati | |
1e Service % | 32/46 (70%) | 41/58 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/32 (66%) | 12/41 (29%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/14 (43%) | 9/17 (53%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/58 (64%) | 19/46 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Dubbele fouten | 3 | 0 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Turati | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eugenia Ganga | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anna Turati | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eugenia Ganga | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Anna Turati | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eugenia Ganga | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Anna Turati | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Eugenia Ganga | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anna Turati | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenia Ganga | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Anna Turati | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eugenia Ganga | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Anna Turati | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eugenia Ganga | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-30 | ||
5-1 | Anna Turati | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eugenia Ganga vs. Anna Turati - onderlinge wedstrijden
22.06.19 | Halve finale | Eugenia Ganga | Anna Turati | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Eugenia Ganga form & Anna Turati form
Eugenia Ganga - laatste wedstrijden
W15 Cancun - Hard | ||||
21.02.20 Kwartfinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Antonia Samudio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 4-1, Sabina Dadaciu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Elyse Lavender | 5-7, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Colina - Clay | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Luisa Stefani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Asuncion - Clay | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 1e ronde | vs. Candela Bugnon | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Anfisa Danilchenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santiago - Clay | ||||
06.10.19 Finale | vs. Fernanda Brito | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.19 Halve finale | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Tatiana Carpio | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Alexa Pitt | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Juana Larranaga | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Anita Wagner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Daria Nazarkina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.06.19 Finale | vs. Julieta Estable | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.19 Halve finale | vs. Anna Turati | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.19 Kwartfinale | vs. Salma Djoubri | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Anna Turati - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ada Kumru | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nina Alibalic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sofiya Volkova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rada Zolotareva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Carson Branstine | 4-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Tianmi Mi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Vittoria Paganetti | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-0, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail |