WEDSTRIJD
12.09.20 | Halve finale | Eugenie Bouchard | Paula Badosa Gibert | 6-3, 6-2 | Istanbul | Clay |
STATISTIEKEN
Eugenie Bouchard | Paula Badosa Gibert | |
1e Service % | 45/67 (67%) | 35/55 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/45 (64%) | 22/35 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 5/20 (25%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/55 (51%) | 26/67 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/122 (57%) | 53/122 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Eugenie Bouchard | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eugenie Bouchard | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eugenie Bouchard | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Eugenie Bouchard | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eugenie Bouchard | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Eugenie Bouchard | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eugenie Bouchard | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eugenie Bouchard | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eugenie Bouchard | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eugenie Bouchard vs. Paula Badosa Gibert - onderlinge wedstrijden
12.09.20 | Halve finale | Eugenie Bouchard | Paula Badosa Gibert | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Istanbul | Clay |
11.07.18 | 1e ronde | Paula Badosa Gibert | Eugenie Bouchard | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Contrexeville | Clay |
Eugenie Bouchard form & Paula Badosa Gibert form
Eugenie Bouchard - laatste wedstrijden
Guadalajara - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Hui | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
18.06.23 Kwalif. | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberly Birrell | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Sara Errani | 3-6, 0-1, - Eugenie Bouchard - scratch | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-76, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-1, 4-1, Sara Sorribes Tormo - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Danka Kovinic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
05.04.23 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.04.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
01.01.23 Kwalif. | vs. Katie Volynets | - | wedstrijd detail | |
31.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Kayla Day | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 0-0, - Eugenie Bouchard - scratch | wedstrijd detail | |
Ostrava - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Belinda Bencic | 7-67, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 Kwalif. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Paula Badosa Gibert - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
07.07.23 2e ronde | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
17.05.23 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 4e ronde | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.23 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.05.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
01.05.23 4e ronde | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.04.23 3e ronde | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.04.23 3e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
25.03.23 3e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 7-62, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |