WEDSTRIJD
13.08.20 | 2e ronde | Eugenie Bouchard | Tamara Zidansek | 7-62, 6-72, 6-2 | Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Eugenie Bouchard | Tamara Zidansek | |
1e Service % | 68/107 (64%) | 78/114 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 48/68 (71%) | 47/78 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/39 (49%) | 18/36 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/114 (43%) | 40/107 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 116/221 (52%) | 105/221 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eugenie Bouchard | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eugenie Bouchard | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenie Bouchard | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Eugenie Bouchard | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Eugenie Bouchard | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenie Bouchard | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Tamara Zidansek | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Eugenie Bouchard | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Eugenie Bouchard | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eugenie Bouchard | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eugenie Bouchard | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Eugenie Bouchard | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Eugenie Bouchard | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eugenie Bouchard | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 1-5, 2-5, 2-6 | ||
6-72 |
3 | ||
0-0 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eugenie Bouchard | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eugenie Bouchard | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eugenie Bouchard | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Eugenie Bouchard | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eugenie Bouchard vs. Tamara Zidansek - onderlinge wedstrijden
13.08.20 | 2e ronde | Eugenie Bouchard | Tamara Zidansek | 7-62, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
02.07.19 | 1e ronde | Tamara Zidansek | Eugenie Bouchard | 6-3, 5-7, 8-6 | wedstrijd detail | London | Grass |
Eugenie Bouchard form & Tamara Zidansek form
Eugenie Bouchard - laatste wedstrijden
Guadalajara - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Hui | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
18.06.23 Kwalif. | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberly Birrell | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Sara Errani | 3-6, 0-1, - Eugenie Bouchard - scratch | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-76, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-1, 4-1, Sara Sorribes Tormo - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Danka Kovinic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
05.04.23 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.04.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
01.01.23 Kwalif. | vs. Katie Volynets | - | wedstrijd detail | |
31.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Kayla Day | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 0-0, - Eugenie Bouchard - scratch | wedstrijd detail | |
Ostrava - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Belinda Bencic | 7-67, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 Kwalif. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Tamara Zidansek - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Tauson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-72, 6-72 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schmiedlova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 2-6, - Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.23 | vs. Daria Saville | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-3, - Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Pia Lovric | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Alize Cornet | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 6-711, 6-3, 6-78 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Sara Errani | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |