WEDSTRIJD
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Eun Se Jang | Eunji Oh | 7-66, 3-6, 10-7 | W15 Gimcheon | Hard |
STATISTIEKEN
Eun Se Jang | Eunji Oh | |
1e Service % | 92/102 (90%) | 56/86 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 51/92 (55%) | 37/56 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 2/10 (20%) | 10/30 (33%) |
Benutte Breakpoints | 2/5 (40%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/86 (45%) | 49/102 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/188 (49%) | 96/188 (51%) |
Dubbele fouten | 3 | 9 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Eunji Oh | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Eun Se Jang | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Eunji Oh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eun Se Jang | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Eunji Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eun Se Jang | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Eunji Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eun Se Jang | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Eunji Oh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eun Se Jang | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Eunji Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Eun Se Jang | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Eunji Oh | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
0-0 | Eunji Oh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
0-1 | Eunji Oh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eun Se Jang | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Eunji Oh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Eun Se Jang | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Eunji Oh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Eun Se Jang | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Eunji Oh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eun Se Jang | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Eunji Oh | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5, 7-5, 7-6, 7-7, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
Republic of Korea
25.01.00, 24 Jaar
25.01.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
16.10.01, 22 Jaar
16.10.01, 22 Jaar
Eun Se Jang vs. Eunji Oh - onderlinge wedstrijden
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Eun Se Jang | Eunji Oh | 7-66, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Gimcheon | Hard |
Eun Se Jang form & Eunji Oh form
Eun Se Jang - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lim | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Woojeong Yang | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haram Kim | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dainhee Kim | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elicia Kim | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
05.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Han Hyeongju | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eunseo Kim | 7-69, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eunchae Kim | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kwan Yau Ng | 0-6, 7-64, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ya Hsin Lee | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Kamonwan Buayam | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Mingyang Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Yui Chikaraishi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 7-5, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yang Qu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mingfang Zhu | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Yixuan Li | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Si Qi Liu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Taipei - Hard | ||||
28.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Robu Kajitani | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yanin Wisitwarapron | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Eunji Oh - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Sofia Avataneo | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Keira Blackbeard | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daphne Belen Marquez | 7-64, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Isabella Maria Serban | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Elena Grekul | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Alicia Melosch | 2-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Dabin Kim | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Seo Yeon Park | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dabin Oh | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Da Ye Kim | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
31.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sun Bin Kim | 1-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Se Jang | 6-76, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
04.09.18 Kwalif. | vs. Eunji Lee (2001) | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Heejin Han | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sangju - I. hard | ||||
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sung Hee Kim | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Thitirat Kanaphuet | 6-72, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jeongyun Lee | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Goyang - Hard | ||||
16.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Seo-Kyung Kang | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |