INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eunhye Lee vs. Sofia Milatova - onderlinge wedstrijden
16.04.19 | Kwalif. | Eunhye Lee | Sofia Milatova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Eunhye Lee form & Sofia Milatova form
Eunhye Lee - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Sofia Milatova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Mariya Kostyuk | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jimena Gomez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Emily Welker | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |