WEDSTRIJD
15.06.19 | Halve finale | Eunhye Lee | Sunam Jeong | 2-6, 6-4, 6-4 | W15 Gimcheon | Hard |
STATISTIEKEN
Eunhye Lee | Sunam Jeong | |
1e Service % | 67/107 (63%) | 47/82 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/67 (61%) | 26/47 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/40 (28%) | 13/35 (37%) |
Benutte Breakpoints | 8/12 (67%) | 8/27 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/82 (52%) | 55/107 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/189 (50%) | 94/189 (50%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Eunhye Lee | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Sunam Jeong | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Eunhye Lee | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Sunam Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eunhye Lee | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Sunam Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Eunhye Lee | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-5 | Sunam Jeong | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Eunhye Lee | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Sunam Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eunhye Lee | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Sunam Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eunhye Lee | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Sunam Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eunhye Lee | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Sunam Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eunhye Lee | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Sunam Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Eunhye Lee | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Sunam Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eunhye Lee | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Sunam Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eunhye Lee | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Sunam Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eunhye Lee | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Sunam Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eunhye Lee | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Sunam Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eunhye Lee vs. Sunam Jeong - onderlinge wedstrijden
08.09.23 | Kwartfinale | Sunam Jeong | Eunhye Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Yeongwol | Hard |
20.08.19 | Kwalif. | Sunam Jeong | Eunhye Lee | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Guiyang | Hard |
21.06.19 | Kwartfinale | Sunam Jeong | Eunhye Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Gimcheon | Hard |
15.06.19 | Halve finale | Eunhye Lee | Sunam Jeong | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Gimcheon | Hard |
14.05.19 | 1e ronde | Eunhye Lee | Sunam Jeong | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Changwon | Hard |
Eunhye Lee form & Sunam Jeong form
Eunhye Lee - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Sunam Jeong - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-4, - Sunam Jeong - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Cherry Kim | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 6-73, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
02.06.23 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Da Hye Kim | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gio Jang | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-0, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cylova Zuleyka Hukmasabiyya | 1-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Jakarta - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Laquisa Khan | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Justmin Da Costa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Dabin Kim | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.22 Finale | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.09.22 Halve finale | vs. So-Ra Lee | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Junri Namigata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
22.12.19 Finale | vs. Barbara Haas | 6-4, 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.12.19 Halve finale | vs. Olga Doroshina | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.19 Kwartfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.12.19 2e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |